banner-kadra

Zajęcia będą prowadzone przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w pracy duszpastersko-poradniczej oraz fachowe przygotowanie merytoryczne, będące specjalistami w swoim zawodzie.

Organizatorzy Szkoły:

gbaczewski

Grzegorz Baczewski
Kierownik Studium

Pastor-duszpasterz i doradca w społeczności Chrześcijańskiej Północ w Warszawie, dyrektor poradni chrześcijańskiej Cereo. Wykładowca poradnictwa chrześcijańskiego w Wyższej Szkole Teologiczno-Społecznej w Warszawie. Mówca konferencyjny, organizator szkoleń i warsztatów. Żonaty, ojciec dwóch synów.

Wykształcenie: Studium Reintegracji Społecznej, SWPS – Seksuologia Kliniczna, UKSW – Instytut Studiów nad Rodziną, Szkoła Poradnictwa Rodzinnego ChIB, Podyplomowe studia Biblijne ChIB, Poradnictwo Chrześcijańskie -The Bud Christian Trust, Studium Pedagogiczne - Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Gdańsku, Zaoczne Seminarium Teologiczne w Ustroniu, Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi.

bogna szkolaporadnictwa

Bogna Kuczyńska
Kierownik Studium

Pedagog, psychoterapeuta, dyrektor Chrześcijańskiej Poradni przy Zborze Stołecznym Kościoła Zielonoświątkowego, żona pastora Zboru Stołecznego, od wielu lat zaangażowana w pracę duszpasterską, wykładowca pedagogiki resocjalizacyjnej w WSTS.

Wykształcenie: Wydział Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW, Center for Ministry Training USA, Teen Challenge Training Seminar, Niemcy, Kurs Profilaktyki Uzależnień- Powrót z U, Studium Poradnictwa (Counselingu) SPCH, czteroletnie Studium Psychoterapii SPCH, w trakcie szkolenia z psychoterapii dzieci i młodzieży.

Wykładowcy:

tjozefowicz